PF Nábytek

Péče o kůži

Elegantně působí čalouněný sedací nábytek v přírodní hovězí usni (kůži). Useň je přirozeně krásná, příjemně měkká, teplá a prodyšná. Má velmi vysokou odolnost vůči zátěži a představuje výjimečný komfort v čalouněném nábytku.
Přírodní useň se nesmí ošetřovat agresivními prostředky (benzínový čistič skvrn, líh, organická rozpouštědla, krém na boty aj.). Useň vyžaduje jemnou péči. Čistíme ji bez silného tření, jemným hadrem, větší špínu vlhkým hadrem. Jakoukoliv vlhkost ihned setřeme.Sedací soupravy v koženém provedení jsou tak specifické, že je potřeba jejich údržbě věnovat zvláštní péči - viz. doporučení dodavatele usní.

Dále je možné objednat si odborný servis čalounění u koženého provedení našich výrobků (např. u firmy Lederzentrum). Useň je přírodní materiál, a proto se na ní projevují růstové vady, stopy po bodnutí hmyzem, drobné jizvy, zvrásnění, prasklinky apod. Při zpracování reaguje každá část usně jinak na barvu a proto se mohou na usni projevit mírné barevné odstíny. Vyjmenované znaky však nejsou v žádném případě důvodemk případné reklamaci, naopak potvrzují charakter přírodního a tudíž jedinečného materiálu.
Upozornění: Rovněž mírné povolení a nakrabacení usně je typickou vlastností tohoto materiálu a není považováno za vadu.

Probíhá načítání dat